s O nás - Hoshizaki Europe

70
LET

I KDYŽ BYLO HOSHIZAKI ZALOŽENO V JAPONSKU JIŽ PŘED 70 LETY, TRADIČNÍ DUCH SPOLEČNOSTI PŘETRVÁVÁ DO DNES.

OD SKROMNÝCH ZAČÁTKŮ AŽ DO DNEŠNÍHO DNE SLOUŽÍ NAŠE ZAŘÍZENÍ NAPŘÍČ KAŽDÝM KONTINENTEM, VE VŠECH ČÁSTECH SVĚTA. VÝROBKY UMOŽŇUJÍ NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM ZACHOVAT, INOVOVAT, SLOUŽIT, LÉČIT A VZDĚLÁVAT SE V POTRAVINÁŘSTVÍ, ZDRAVOTNICTVÍ, POHOSTINSTVÍ, BIOVĚDĚ, NÁMOŘNÍM A VZDĚLÁVACÍM PRŮMYSLU.

Při zvyšování spolehlivosti, trvanlivosti a energetické účinnosti v návrhářském týmu, nám generace inženýrů Hoshizaki pomohla vybudovat mezinárodní pověst vysoce kvalitních a uživatelsky přívětivých produktů.

Sloučením se společností Gram Commercial, významným odborníkem na chlazení, jsme zkombinovali preciznost japonského inženýrství a nápaditost dánského designu. Vzájemnou spoluprací jsme vytvořili jednoho silného, kvalitního a dokonale řízeného výrobce chladících systémů na světě.

Společně proto pokračujeme v prozkoumávání nových možností.

SPOLEČNOST HOSHIZAKI ELECTRIC COMPANY BYLA ZALOŽENA V JAPONSKÉM NAGOJI V ROCE 1947 PANEM SHIGETOSHI SAKAMOTO, KTERÝ PŘIŠEL V PRAVÝ ČAS SE SPRÁVNÝM NÁPADEM.

Od samého počátku pan Sakamoto věděl, že je potřeba investovat do výzkumu a technologií. V roce 1959 se k němu připojil i jeho syn Seishi. Společně s dalšími inženýry pracovali na uskutečnění svých představ. Průlom přišel s jejich vlastním vynálezem prvního ledového stroje v Japonsku v roce 1965.

Spolu s vyprávěním příběhu o novém vynálezu a pevně dané kvalitě, která byla v Japonsku zavedena, začaly firmy z celého světa požadovat jejich produkty. Postupně začali své výrobky rozšiřovat do Asie, Ameriky, Evropy a v poslední době i na Blízký východ a do Afriky. Hoshizaki se stala skutečně celosvětovou společností, která získala zákazníky ve více než 100 zemích světa.

PRO VYTVOŘENÍ JASNĚJŠÍ BUDOUCNOSTI VĚŘÍME V SÍLU PŘESNÉHO STROJÍRENSTVÍ A NÁPADITOST INSPIROVANOU DESIGNEM.

Věříme, že zdokonalená technologie dokáže změnit firmy i naše životy bez toho, aby tím trpěla naše planeta. Tímto se zavazujeme překonávat hranice v úsilí o udržitelnou budoucnost našeho průmyslu, a to ve prospěch přirozeného světa.

Společnost Hoshizaki je odhodlána tvořit trvale udržitelný svět podporovaný nadčasovým a energeticky úsporným vybavením, které dodává globální síť vlastních inženýrů.

NAŠÍ VIZÍ JE BÝT NEJLEPŠÍM POSKYTOVATELEM HI - TECH ŘEŠENÍ PRO PROFESIONÁLNÍ STRAVOVÁNÍ

Naším posláním je dodávat kvalitní a praktické vybavení pro potravinářská zařízení, s cílem uspokojit požadavky profesionálních klientů, poskytovat je plošně spolu se specializovaným zákaznickým servisem.

PROHLÁŠENÍ

Kliknutím sem zobrazíte podmínky používání webových stránek společnosti Hoshizaki Europe BV.

INFORMACE